Įvykiai

Kendo apjungė Lietuvos kariškius

prieš 10 metų · žymos: ,

2010 m. liepos 14 dieną buvo užregistruotas Lietuvos kariuomenės kendo klubas (LKKK).

Lietuvos kariuomenė nemažai prisidėjo prie kūno kultūros bei sporto vystymo Lietuvoje. Ko gero, kariškių indėlis žymus ir kendo plėtrai: jau nuo 2005 m., kendo tik pradėjus žengti pirmuosius žingsnius mūsų šalyje, užsiėmimuose aktyviai dalyvavo ir kariuomenės bei krašto apsaugos sistemos darbuotojai. Lietuvos kariuomenės kariai stebino ir iki šiol tebestebina savo motyvacija, pareigos jausmu ir atkaklumu. Nenuostabu, kad pirmųjų draugiškų kendo varžybų(shiai), įvykusių 2006 m. balandį,  nugalėtoju tapo kpt. D. Pašvenskas.

Kvietimas prisidėti prie kendo studijų buvo išplatintas KAS spaudoje ir Lietuvos kendokų gretas papildė daugiau kariškių, kuriems imponavo kardo tradicija ir jos ugdomos savybės: atkalumas siekiant tikslo, mokėjimas priimti žaibiškus sprendimus ir reaguoti į greitai besikeičiančią situaciją. Taigi LK kendo klubas – ilgo ir kryptingo darbo tąsa.

Sveikiname kolegas ir linkime pasisekimo salėje ir tarnyboje!

Komentarai (3)

 • Aurelijus prieš 10 metų rašė:

  Sveiki visi. Visų pirma malonu matyti atnaujintą LKA tinklapį, tikiuosi, kad jis bus žymiai aktyvesnis nei prieš tai, to ir linkiu.

  Taigi pagaliau žodis tapo kūnu, įveikus biurokratinius kabinetus Lietuvos kariuomenės kariai palaikomi LKA ir kitų gerų žmonių įkūrė Lietuvos kariuomenės kendo klubą. Pirmasis kariuomenės kendokų oficialus pasirodymas bus ateinantį seštadienį (rugpjūčio 28 d.)Algirdo batalione (Rukloje). Tai bus repeticija prieš oficialų prisistatymą LKA vadovybei, LKA klubams ir Lietuvos kariams, kuris numatytas spalio 2 d (šeštadienį), Vilniuje. Detaliasnę informaciją pateiksime vėliau. Sekite šį tinklapį.

  Su pagarba.

  mjr. A. Motiejūnas

 • Edgaras prieš 10 metų rašė:

  Bravo! Visokeriopos sėkmės LKKK!

 • Viktorija prieš 10 metų rašė:

  Laukiu pasirodymo Vilniuje, sveikinu su sekminga pradzia! ;)

Rašyti komentarą