Įvykiai

Adrijos taurė 2010

prieš 10 metų · žymos: , ,

Šiandien Juodkalnijoje, Baro mieste prasideda Adrijos taurės (Adriatic cup) tarptautinis kendo turnyras. Renginys, kurį organizuoja Juodkalnijos kendo sąjunga (Kendo savez Crne gore), oficialiai įtrauktas į Europos kendo federacijos (EKF) dienotvarkę. Tai pirmasis tokio masto tarptautinis renginys, kurį surengia Juodkalnijos kendo atstovai, kuruojami Europos ir Tarptautinės kendo federacijų. Taip pat vyks seminaras ir laisvos kovos.

Apie savo dalyvavimą renginyje pranešė kendo meistrai, kurių didžioji dalis jau matyti LKA nariams iš kitų tarptautinių varžybų ir seminarų:

Shigeki Yamanaka – 8 Dan Hanshi

Hiroshi Ozawa – 8 Dan Kyoshi

Hisao Genki Horiguchi – 7 Dan

Wolfgang Demski - 7 Dan Kyoshi

Jean Pierre Labru – 7 dan Renshi

Michel Guentleur – 7 Dan

Beje, su japonų sensėjais, vykdančiais tęstinį turą po Europos šalis,  daugelis pasimatys netolimoje ateityje Čekijoje ir Lenkijoje ten vyksiančiuose “Toru Giga cup” bei “Baltic cup”.

Komentarai (3)

 • Dem prieš 10 metų rašė:

  Labai aktuali ir labai jau tesiog labai visiems reikalinga naujiena brazilijoje dar nezinom kas vyksta ir indijoj kaip ten su kendo.
  Jeigu kas vaziuotu tai gal ir butu idomu o cia…. kad tik puslapi uzpildyti kad neatrodytu tuscias ane? : Wargu kam rupi kas ten dedasi….

 • darius prieš 10 metų rašė:

  Laba diena, p. Dem :)
  Pirmiausia ačiū, kad susidomėjote šia naujiena. O kendo populiarinimas sudominant net toli nuo kendo esančius žmones yra vienas iš LKA tikslų.

  Antra, renginys yra įtrauktas į EKF kalendorių, o kaip EKF nariai nematome priežasties, kodėl gi jo nepaviešinus.

  Trečia, yra asmeninis motyvas: su visais išvardintais meistrais daugelis Lietuvos kendokų yra vienaip ar kitaip bendravę, ypač tie, kas nepasitraukė iš Lietuvos kendo rinktinės.

  Taigi dar kartą džiaugiamės susidomėjimu. Geriausi linkėjimai :)

 • Andžejus prieš 10 metų rašė:

  Gerbiamas Dem, Brazilijoje praeitais metais vyko XIV-asis pasaulinis kendo čempionatas (http://www.armleg.com/nebulagleam/viewtopic.php?t=216&mforum=nebulagleam
  ; http://kendo1la.wordpress.com/2009/08/18/14-wkc-world-kendo-championship/).
  Taip suprantu, kad domitės kendo, todėl žinokite, kad kendo yra paplitęs visam pasaulyje, netgi Indijoje http://kendoindia.ning.com. Beje, Jūsų pateiktas pavyzdys (Indija) – labai geras ir, kadangi Didžiojoje Britanijoje galima pabendrauti su kendokomis, kurių tėviškė – Indija. Nors tai ne visai mūsų kompetencija, bet visada pasirengę praplėsti Jūsų akiratį.

  Jei kils kokių klausimų, neaiškumų – prašome kreiptis, pasistengsime suteikti pagalbą.

Rašyti komentarą