Naujienos

Sveikiname naujus narius!

prieš 10 metų

Nuo vakar dienos Lietuvos kendo tapo vieningesnis. Gia Amkoladze vadovaujamas “Vilniaus kendo centras” prisijungė prie Lietuvos kendo asociacijos ir bendros veiklos. Taigi nuo šiandien galime teigti, kad bendros pastangos leis praplėsti visų kendokų akiratį, padės surengti daugiau seminarų. Taip pat galime tikėtis įdomesnių varžybų ir laukti naujos pamainos Lietuvos kendo rinktinėje.

VKC prisijungimas turi ir tarptautinės reikšmės. Be jokios abejonės, tai aktuali naujiena Lenkijos kendo sąjungai (PZK), kurie kuruoja VKC. Dabar šis kuravimas nesikerta su tarptautiniais struktūrinio pavaldumo standartais. Taigi lenkai gali jaustis užtikrintai, nes kitąmet Europos kendo čempionate jau bus galima kalbėti apie tarptautinius standartus atitinkančią Lietuvos delegaciją.

Šis faktas taip pat taps gera žinia ir Europos kendo federacijai, ir jos prezidentas A. Ducarme artimiausiu metu pats galės įsitikinti, kad kendo mūsų šalyje iš esmės vystosi taip, kaip ir daugelyje kitų Rytų Europos šalių.

Sveikiname VKC žengus šį žingsnį. Tikimės, kad jis bus abipusiai naudingas ir suteiks naują postūmį visiems.

Artimiausiu metu Vilniaus kendo centre žada apsilankyti kitų LKA klubų kendokos.

LKA info

Komentarai (4)

 • Gia prieš 10 metų rašė:

  Sveiki!
  Yra vienas patikslinimas, sis logotipas (juodame fone geltona saule), buvo tik laikinas VKC simbolis.
  Po istojimo i LKA, Vilniaus Kendo Centro Logo yra sis:
  http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs655.snc4/61545_1621637427155_1423042837_31641805_6831611_n.jpg

  Dekoju ir atsiprasau jei ka kalidingai informavau.
  Gia

 • Gabrielė prieš 10 metų rašė:

  O kodėl iki šiol Lietuvos delegacija Europos kendo čempionate neatitiko tarptautinių standartų?

 • darius prieš 10 metų rašė:

  Gabrielei:
  Nebuvo rašoma, kad mūsų delegacijos neatitiko standartų. LKA delegacijos tiek juridiškai, tiek faktiškai visada atitiko bendrai priimtus standartus.
  Tačiau yra bandykim žiūrėti šalies mastu ir užsienio akimis. Pvz, šių metų Baltic cup pavyzdys, kai Lietuvą bandyta atstovauti dar ir per “alternatyvius darinius” ar “dalyvavimą sėdint žiūrovų tribūnose”, sutikim, ne visai natūralus. Neslėpsim, lenkams tai suteikė truputį išgyvenimų ;) Jei kitais metais LT kendo delegacijoje jau bus kažkas iš naujai įstojusio VKC, tai leis išvengti daug nesusipratimų.

  Gia:
  parenkant logo, buvo naudotasi šaltiniu,kur šis logo nurodytas kaip “paskutinė VKC ženklo versija”. Tačiau nesunkiai galima pakeisti jį nurodytu (kas tiesą sakant jau ir padaryta :) ).

 • Gabrielė prieš 10 metų rašė:

  Supratau, ačiū :) Nes kažkaip sugebėjau suprasti, kad jei nuo šiol atitiks, tai iki šiol neatitiko :)

  O jei į temą – kuo mūsų daugiau, tuo smagiau! :P

Rašyti komentarą