Naujienos

“Karys” – apie kendo

prieš 10 metų

Dešimtajame š.m. “Kario” žurnalo numeryje pasirodė “Kario” korespondentės I. Skujaitės ir LKKK klubo nario kpt. J. Skaisgirio straipsnis, supažindinantis Lietuvos kariuomenės karius su kendo. Be abejo, skaitytojas galės trumpai susipažinti su kendo plėtra Lietuvos kariuomenėje ir motyvais, skatinančiais kariškos profesijos atstovus negailėti trupučio savojo brangaus laiko šiam kovos menui.”Karį” pdf formatu galite atsisiųsti ČIA.

Primename, jog kariai kendo pradėjo mokytis jau nuo 2005 m., o šiemet jie susibūrė į kariuomenę atstovaujančią organizaciją – Lietuvos kariuomenės kendo klubą.

Ši publikacija – ne paskutinis karinės žiniasklaidos dėmesys japonų kardo menui.

LKA info

Komentarai (4)

 • Gabrielė prieš 10 metų rašė:

  Smagu, kad rašomi straipsniai apie kendo. Tačiau kokybiškos nuotraukos turėtų būti nemažiau svarbi straipsnio dalis, nei jo turinys, ar gi ne taip? Juolab, kai straipsnyje yra sakinys “stovėsena turi būti taisyklinga ir tiesi – kendoka, kaip ir karys rikiuotėje, negali būti susikūprinęs” – o pagrindinėj nuotraukoj sonkyo nei šiokie, nei tokie. Suprantu, kad veikiausiai norėta, jog pagrindinėj nuotraukoj būtų LKKA vyrukai, bet tikrai manau, kad galima buvo rasti jų nuotrauką, kurioje jie atrodo šauniai, tiesiai ir tvirtai (galų gale padaryti tokią.) Atrodo smulkmena (??) bet man visas straipsnis išsyk atrodo ne toks šaunus, koks būtų galėjęs būti (nes įdėti vaizdai prieštarauja parašytam žodžiui :) )

 • darius prieš 10 metų rašė:

  Manyčiau, kitą kartą LKKK vyrukai nufotoshopins save ir padarys, kad atrodytų dar šauniau, tiesiau ir tvirčiau, ir realybė visiškai atitiks idealus :)
  Yra aišku ir kitas kelias – porai kartų nuvažiuoti į Japoniją ir po to visks bus ok :) )), tik kiek žinau, kariškiai nelabai ištaikys laiko turistavimui :)

 • Gabrielė prieš 10 metų rašė:

  Žinoma, nes vienintelis būdas atrodyti tiesiam nuotraukoje yra arba fotošopas arba Japonija :)

 • darius prieš 10 metų rašė:

  Nebūkim radikalai.:) Visad yra trečias kelias – būti kitam pavyzdžiu :)

Rašyti komentarą