Naujienos

Pranešimas visų asociacijos klubų vadovams

prieš 10 metų

Jau kuris laikas asociacijos jungiamų klubų kendokos per socialinius tinklus gavo (galėjo gauti) žinutes, kviečiančias į kendo renginius Kaliningrade ar kituose miestuose, kurių siuntėjai buvo A. ir V. Pruksai. Taip pat buvo bandymų įtraukti atskirus asociacijos narius į grupę “Kendo Kaliningrad club” .

Dėl šio taip vadinamo “Kaliningrado kendo klubo” atstovų  aktyvumo ir jų įgaliojimų buvo nusiųstas užklausimas oficialiam Rusijos kendo federacijos Kaliningrade atstovui S. Lemajevui.

Štai jo atsakymas ir jo vertimas:

“I bring to your notice that Alexander Pruks and Vitaly Pruks, whom you know, have been expelled from membership of the Russian Federation Kendo, Iaido, Jodo, because of misconduct (disciplinary infringement). I ask to take it into consideration at realization of any contacts to the mentioned persons.”

(“Pranešu Jūsų žiniai, kad Aleksandras Pruksas ir Vitalijus Pruksas pašalinti iš Rusijos kendo, iaido ir jodo federacijos dėl pareigybinio nusižengimo ( disciplinos laužymo). Prašau atsižvelgti į šią aplinkybę vykdant bet kokius kontaktus su minėtais asmenimis.”)

Tenka apgailestauti, kad A. ir V. Pruksai dėl asmeninių ambicijų traukiasi į kendo užribius ir taip mažina šio kovos meno vystymosi potencialą ir prestižą.

Kendo nėra vien asmeninis talentas ar pasiekimai, kuriais, neabejotinai, pasižymėjo A. ir V. Pruksai. Nedera užmiršti, kad etika ir diplomatiškumas yra neatsiejami japonų kovos menų palydovai. Tai labai svarbu apsaugant kendo nuo degradacijos.

Esant tokiai padėčiai, LKA palaiko S. Lemajevo atstovaujamą Kaliningrado kendo federaciją, kaip vienintelę ir teisėtą kendo organizaciją Kaliningrado srityje.

/LKA Prezidentas

/LKA Valdybos pirmininkas

Komentarai (1)

  • Evgeny prieš 10 metų rašė:

    To make things more clear I would like to rise some ponits:
    Mr.Lemaev has no power to cancel of the membership of Russian Kendo Federeation, it is ONLY responsibility of the RKF President. Mr. Lemaev has only canceled of his kendo club membership for both Prookses.
    And there are only issued with personal relations betwean Mr.Lemaev and Mrr. Prookses. Which is not really good. But these issues have no connection with Russian Kendo federation itself.

Rašyti komentarą