Naujienos

Naujųjų metų išvakarėse: kendo… ir Afganistanas (II)

prieš 10 metų

Sveiki visi. Bandau parašyti antrą žinutę iš savo ilgalaikės komandiruotės. Šį kartą neminėsiu nei žodžio apie kultūros ar aplinkos ypatumus. Manau pakankamai parašiau pirmoje žinutėje.

Taigi, jau praėjo daugiau nei pusė nustatyto laiko, beliko kiek mažiau negu prabuvau. Laikas prabėgo ir bėga pakankamai greitai. Neslėpsiu, vis dažniau žvilgčioju į kalendorių, skaičiuoju dienas ir planuoju veiklą, kuria užsiimsiu grįžęs. Kai apie tai galvoju, dažniausiai ateina mintys apie atostogas su šeima, cepelinus ar bulvių plokštainį, na žinoma kendo ir Jus gerbiamieji. Tai tiek asmeninių jausmų, norų ir nuotaikų.

Kendo. Jau įsivažiavau į ritmą. Per savaitę 3-4 užsiėmimai. Žinoma vis dar vienas, kovoju su savimi ir šešėliu. Aplinkinių jau nebestebinu keistais judesiais, pliaukštelėjimais ir trypčiojimais. Vietinis salės valytojas dirba savo darbą lyg manęs visai nebūtų. Betoninės grindys visai nebaisios ir pakankamai minkštos ir šiltos :)  (matysim po kokių 10 metų sąnariai lankstysis ar ne). Kuo daugiau judi tuo jos šiltesnės :)  Labai rūpi išgirsti fumikomi ant medinių grindų, bet tai dar negreitai. Bijau, kad padai nesupras kas darosi, bet aš juos įtikinsiu. Rankos dirba savo darbą be problemų (bent man taip atrodo). Vis tik sujungti viską į vieną visumą vis dar sudėtinga. Kartais pavyksta, bet dažniausiai ne. Gaila, kad nėra nieko kas iš šalies pataisytų ar patartų. Gal kokią video konferenciją reiktų suorganizuoti su garbingais LKA vadovais?.. Kvėpavimas puikus, nėra ko norėti geresnio tokiame aukštyje, 50 hayasuburi nesudaro didesnių problemų, bet kažkodėl daugiau ir nedarau. Nuskambėjo kaip tikslas kitam užsiėmimui. 10 kirikaeshi su ilgom pertraukom įvairia amplitude ir tempu, lygtais be problemų taip pat. Bet va paskutinį kartą pabandžius padaryti 5×2, tarp penkių serijų padarius ilgas pertaukas, o tarp dviejų pakartojimų – trumpas, sekasi nekaip. Nežiūrint į tai tikslas jau aiškus. Neabejoju, kad kirikaeshi be partnerio tai ne kirikaeshi, tai žymiai lengviau, bet ką daryti, kai kitos alternatyvos nėra. Vienu metu buvau sudominęs vieną karį, dėl to džiaugiausi ir liūdėjau, nes daug laiko tekdavo atiduoti pasyviai veiklai – aiškinimui. Vis tik panašu, kad svarmenys karį palenkė į savo pusę. Prastas iš manęs misionierius, įsitikinau, kad čia nėra taip lengva kendo idėją skleisti tautai :D . Todėl belieka toliau kovoti su savimi.

Bendrai. Nežiūrint atstumo išlieku aktyvus LKA veikloje. Kiekvieną dieną po kelis kartus tikrinu Trijėgos bei LKA tinklapius, kiekvieną kartą tikėdamasis išvysti naują žinutę ir su pasimėgavimu ją perskaityti. Seku kaip Jums sekasi ir džiaugiuosi dėl kiekvieno Jūsų pasiekimo. Dažnai susirašau su Dariumi, klubiečiais Andžejumi ir Egidijumi, rečiau su Edgaru ir Kastyčiu, dėkui visiems Jums už tai, kad laikote mane informaciniame rate.

Taigi sėkmės visiems, gero kendo ir fighto.

Pagarbiai,

Aurelijus

Rašyti komentarą