« Atgal į renginius

Visos Japonijos kendo federacijos siunta pasiekė adresatą (II)

iCal importas
Pradžia:
1970-01-01 00.00

[I dalies tęsinys:]

…Po oficialiosios dalies Japonijos ambasados delegacijai ir svečiams buvo surengta trumpa kendo demonstracija. Prisimenant, kad šis kovos menas yra “kardo”, o ne “shinajaus” kelias, pradėta nuo kendo katų.

Kendo katas demonstravo M. Pravilonis (VUKK) ir R. Vėžytė (Trijėga KenYuKai). Uchidachi ir shidachi vaidmenys buvo atliktos su puikiu susikaupimu, išlaikant reikiamą distanciją, ritmą ir akių kontaktą .

Vėliau Vienas prieš kitą stojo M. Maciulevičius ir V. Nimčenko (abu iš Trijėga KenYuKai). Keletas bazinių pratimų – kirikaeshi ir pagrindinių kirčių seka davė gerą užtaisą po to sekusiai laisvų technikų demonstracijai – jigeiko.

Abi demonstracijos buvo palydėtos plojimais. Nors ambasadorė pati nėra praktikavusi kendo, tačiau ji dėmesingai stebėjo pasirodymą ir sekė paaiškinimus, o jos palydovė vieną po kitos darė fotografijas.

Pasibaigus demonstracijai, sekė nedidelė pauzė. Kol norintys dalyvauti bendroje treniruotėje keitė kasdienius rūbus gi ir hakamomis, prasidėjo mažiau formalus bendravimas. Apie tai – kitoje, paskutiniojoje  reportažo dalyje.

/LKA Valdybos pirmininkas