Naujienos

Kendo Kaune (I)

prieš 10 metų

Per paskutinius porą mėnesių Kauno aikido ir kendo klubas “Aiki Shuren Dojo”  surengė keletą kendo demonstracijų ir pristatymų  miesto renginių metu, taip pat keliose Kauno mokyklose.  Vieną šių demonstracijų stebėjo Japonijos ambasadorė Jos Ekscelencija p. Miyoko Akashi. Bet apie viską iš eilės.

Vasario mėnesį mūsų klubo salėje buvo surengti kendo pristatymai VDU japonistikos klubui “Hashi”, bei japonų kultūros centro “Tsuru” nariams.  Vieną iš šių užsiėmimų stebėjo ir svečiai iš japonijos:  profesorius Tetsuya Mouri ir dvi jo studentės-japonė studentė Kayako Takagi, tėvynėje septynetą metų treniravusis kendo mokykloje, bei korėjietė Sooji Park. Džiugu, kad keletas “Hashi” klubo narių susidomėjo kendo ir nutarė reguliariai treniruotis šį budo.

Taip pat buvo surengta demonstracija Kauno  “Versmės” vidurinėje mokykloje, sporto šventės metu.

Vaikai, sprendžiant iš jų reakcijos, patyrė daug teigiamų emocijų stebėdami kendo, gyvai domėjosi ir klausinėjo apie šį kovos meną.

Apie kitus renginius t.y. “Tautų mugę”  prekybos ir pramogų centre “Mega” , “Anime Nights”, Kauno Aleksoto bendruomenės pagalbos ir užuojautos Japonijai akciją, kurioje dalyvavo ir Japonijos ambasadorė, bei demonstraciją S. Neries vidurinėje mokykloje skaitykite netrukus.

E. Indra

Rašyti komentarą