Naujienos

24 EKC: penktadienio suvestinė

prieš 10 metų
 • Paskutinėmis žiniomis, visi Lietuvos nacionalinės kendo rinktinės ir delegacijos nariai į čempionato vietą atvyko laiku ir saugiai. Laikomasi dienotvarkės, stengiamasi veikti drauge, „įsigyventi“ naujomis sąlygomis.

Šįryt visa komanda kėlėsi anksti ryte, bendrai pusryčiavo ir pasirengė vykti į EKC atidarymą.

 • Atidarymo ceremonija prasidėjo 10 val.  Lietuvos laiku. Ceremonijoje dalyvavo EKF vadovybė, kendo organizacijų vadovai, rinktinių nariai, kiti svečiai.

Lenkijos kendo sąjungos (PZK) prezidentas savo įžanginiame žodyje paminėjo Japoniją ištikusią katastrofą ir paprašė visų susirinkusių kendokų “pagerbti tylos minute ten žuvusius mūsų visų mokytojus”. Vėliau į dalyvius kreipėsi Lenkijos Seimo senatorė. Ji pabrėžė kendo naudą charakterio ugdymui, palinkėjo sėkmės visiems varžybų dalyviams: “tegu laimi tie, kam nepavyko to padaryti pernai”. Tai buvo ir netiesioginis paraginimas lenkų rinktinei, kuriai skiriama palyginti nemažai sporto biudžeto lėšų.

 • Vidurdienį prasidėjo bendra visos mūsų komandos treniruotė. Po jos –  galimybė stebėti jaunimo varžybas, kurių rezultatai tokie:

Jauniai :

III vieta: Ispanija ir Rusija;

II – Serbija;

I – Prancūzija.

Taigi, prancūzai tradiciškai parodė savo gerą daugiau nei penkiasdešimtmečio kendo įdirbį ne tik technikoje, bet ir komandiniame darbe.

Individualiose rungtyse rezultatai pasiskirstė kiek kitaip:

III – serbas Miloševič ir olandas van Riel;

II – vokietis Kuhn;

I – rusas Dubilin.

 • 16 val. prasidėjusias merginų komandines varžybas galima buvo stebėti internete.

Po pertraukos bus apibendrinti dienos rezultatai, po to seks geros valios treniruotė čempionato dalyviams. Po vakarienės laukia pasirengimas rytdienai.  Visa rytojaus diena skirta vyrų komandinėms varžyboms su nedidele pertrauka, taigi mūsų komandos laukia nemažas iššūkis. Norisi paminėti, kad ir tiesioginiame bendravime, ir socialiniuose tinkluose matomas aktyvumas rodo susidomėjimą ir liudija, kad asociacijos kendokos ir bičiuliai labai palaiko savo tautiečius, kurie atstovauja mūsų šalį. Galbūt šis iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas faktas pakels moralinį nusiteikimą, ir galbūt leis atlikti papildomą gerą kirtį rytoj :)

TAD LINKIME NE TIK NEPASIDUOTI, BET IR NUGALĖTI:

Taip pat didelis dėkui už informacinį aprūpinimą, kuris čia labai svarbus. Linkime visiems, esantiems Lenkijoje neprarasti ryšio su gimta žeme, kuri visiems mums duoda jėgos.

/LKA info

Komentarai (1)

 • Aurelijus prieš 10 metų rašė:

  Įdomiai komandinės susidėliojimo. Galima sakyti, kitaip nei praeitais metais (jei neklystu). Pernai dominavo Rusija ir Vengrija.
  Pernai metais Dubilinas taip pat pirmas buvo. Tada buvo gražu žiūrėti kaip vaikis dirba. Turbūt šiais metais dar efektingiau atrodė?
  Na ką, laukom kumščius už mūsų rinktinės kariaunos sėkmingą pasirodymą rytoj.

Rašyti komentarą