Naujienos

Lietuvos kendo rinktinė išvyko į Europos čempionatą

prieš 10 metų

Iki vakar tęsėsi paskutiniai pasirengimo darbai šių metų Europos kendo čempionatui. Spektras – nuo bendrų administracinių reikalų iki asmeninių šarvų ir šinajų tvarkymo. Kai kas spėjo sudalyvauti ir savo paskutinėse laisvose kovose prieš čempionato dvikovas savo klubuose.

Šiandien ryte 7.30 dalis mūsų komandos pajudėjo iš Vilniaus. Pakeliui prie ekipažo prisidės komandos vadybininkas. Kita Lietuvos delegacijos dalis į čempionato vietą atvyks iš Londono.

Sprendžiant iš atsiliepimų, kovotojų nuotaika ir nusiteikimas geri. Gdynė ir jos sporto kompleksas mums jau gerai pažįstami. Tikėkimės, kad ilgoka kelionė nenuvargins tiek, kad atimtų norą laimėti.

LKA Prezidentui ilgai ilsėtis neteks, nes tik atvykus laukia Europos kendo federacijos asamblėja, kuriose, pagal viską sprendžiant, šiemet nusimato karštos diskusijos.

Delegacijos vadybininkai davė pažadą informuoti apie karštas naujienas, nors krūvis tokio lygio renginiuose palieka minimumą laiko.

Kol kas belieka patikinti mūsų kendokas, kad čia esanti palaikymo grupė (kurių tarpe ne vien asociacijos nariai ir ne vien mūsų tautiečiai) su susidomėjimu ir viltimi lauks gerų žinių.

Pirmosios dvikovos – su lenkų ir juodkalniečių kendokomis. Įveikųs šį pool’ą, laukia nauji išbandymai, tame tarpe, kaip juokauja čempionato šeimininkai, “mirties grupė” – vengrai, italai ir graikai. Jei bent viena šių komandų bus nugalėta – tai bus ženklas, kad Lietuvos kendo dar labiau subrendo.

Svarbiausia – šalti nervai, greitas kūnas ir noras eiti pirmyn :)

/LKA info

Rašyti komentarą