Naujienos

Kendo viešojoje erdvėje

prieš 9 metus

Mieli kolegos ir besidomintys!

- Lietuvos kendo asociacija  grindžia savo veiklą 1975 m. priimta tarptautine “kendo koncepcija”, kurios prioritetais, be kita ko, nurodyti žmogiškasis orumas ir garbė, kultūros vystymas, pagarba šaliai ir visuomenei.

- Oficialus statusas, įsipareigojimai ir klasikinis požiūris į praktikuojamą kovos meną susijęs ne tiek su “populiarumu”, kiek su aukštos moralės ir reputacijos palaikymu. Tai svarbi detalė ir visos organizacijos mastu, tiek ir kiekvienam nariui. Todėl  asociacija nesieja savo įvaizdžio formavimo ir kendo populiarinimo  politikos su taip vadinamais “kontroversiškais”, “skandalingais”, “prieštaringai vertinamais” asmenimis bei projektais.

-Asociacijos klubų kendokos šį mėnesį nedalyvavo jokiuose pristatymuose ar prezentacijose. Bet kokios galimos kokių nors panašių renginių sąsajos su asociacija, jos klubais, nacionaline Lietuvos kendo rinktine yra fiktyvios ir nėra susijusios su asociacijos politika ir veikla.

Apie visus viešus LKA klubų pasirodymus informuojama oficialiame LKA puslapyje.

- LR teisės nuostatai nedraudžia piliečiams pirkti/dėvėti kendo šarvus, ar, tarkim, naudoti juos viešojoje erdvėje reklamai, cosplėjui, karnavalinėms eisenoms ar pan.  Tačiau už kendo aprangos/įrangos naudojimą, taip pat tikrų ar menamų kendo veiksmų demonstravimą renginiuose, o taip pat galimas tokių veiksmų pasekmes, jei visa tai atlieka asmenys, nesantys Lietuvos kendo organizacijos nariais, asociacija atsakomybės neprisiima.

Geros dienos!

/LKA info

Komentarai (1)

  • Gia prieš 9 metus rašė:

    Labai teisingas ir konkretus straipsnis, paasikinantis, kad KENDO nera “persirenginejimo” menas, o zmogaus charakteri ugdanti disciplina pritaikant kardo principus…

Rašyti komentarą