Naujienos

Mumeishi 3′s: atgarsiai

prieš 9 metus

Šį rudenį Mumeishi trejukių varžybose dalyvavo atstovai iš Belgijos, Čekijos, Italijos, Maltos, Šveicarijos, Danijos, Vokietijos, JAV, Japonijos, Prancūzijos, Izraelio, Nyderlandų, Airijos, Australijos ir kt.

Buvo sudarytos dvi lietuviškos komandos.  Kadangi dauguma jų narių iš “Trijėgos” arba dažnai treniruojasi “Trijėgoje”, abidvi registruotos šiuo vardu. Trijėga A: Mykolas Maciulevičius, Andrius Ramonas (VUKK), Mindaugas Sakalauskas. Trijėga B – Viktorija Plaksijenko, Andžej Geglis (LKKK), ir “legionierė” – mergina su rytietiška pavarde Richie Li.

Kaip sekėsi?

Trijėga (A) lengvai nugalėjo Reading (B).

Trijėga (B) laimėjo prieš Reading (A), palikom šį klubą be šansų dalyvauti turnyre toliau.

Abidvi komandos laimėjo savo pirmąsias kovas, bet antrajame užėjime kelią pastojo dvi komandos iš dviejų stiprių klubų “daug žadančiais” pavadinimais. Tai “Tora” (“Tigras” – griežtas pajėgus klubas iš Londono) ir “Akai Ryuu”(“Raudonasis drakonas” – iš Velso). Trijėga B kovojo su  Tora (A) klubo komanda, Trijėga A – su Akai Ryuu B. Trijėga A, deja, pralaimėjo po labai įtemptos kovos, kai po lygiųjų išėjo į aikštelę atstovai iš kiekvienos komandos ir M. Maciulevičiui laimėti nepavyko. Čia, gavus kovinės patirties, teko sustoti.

Viktorija Plaksijenko individualiose laimėjo labai greitai pirmasias kovas, atrodė labai stipriai, laimėjo n kovų (reiktų klausti pačios Viktorijos, nes tuo metu darėme apšilimą kitoje salėje) ir pralaimėjo smulkaus sudėjimo,  bet labai greitai japonei  Owa, kuri vėliau tapo moterų rungties nugalėtoja. Beje, pralaimėjo ne pagal taškus, bet teisėjų sprendimu po lygiųjų (hiki-waki), todėl pralaimėjimu tai vadinti sunku.

Ir… Konradas Rukas, kurį treniruoja sensėjai K. Masagaki ir S. Miyamura, užėmė antrą vietą jaunių varžybose savo amžiaus grupėje!

Įdomu, kad britų kariškiai šiais metais tapo prizininkais. Tai šiokia tokia sensacija.

Be kita ko, verta paminėti, kad Mumeishyje teisėjavęs britų kendo veteranas ir Tatrptautinės kendo federacijos atstovas Europai J. Howell ten pat pasirašė EKF dan pažymėjimus tiems Lietuvos kendokoms, kurie išsilaikė II-III danus ketvirtojo Vilniaus TaiKai metu.

Oficialūs rezultatai:

  • Komandos:

1 Combined Services ‘A’
2 UCL ‘A’
3 Nagamitsu ‘B’
3 UKKC ‘A’

Brian Kay kovos dvasios apdovanojimas
Derek Whitson

Holt Sensei Specialus kovos dvasios apdovanojimas
Yami Guba

  • Moterys:

1 Masumi Owa
2 Sakiko Niwa
3 Emily Knight
3 Jen Nash

Kovos dvasios apdovanojimas:
Emily Knight

  • Jaunučiai ir jauniai:

6-9 metų:
1 James Kentaro Wright
2 Ryuki Hiyama
3 Johichi Nagahara
3 Calvin Leung

10-12 m.:
1 Shogo Yamamoto
2 Konradas Rukas
3 Master Alvarado
3 Tomonori Matsushige

13-14 m.:

1 Takumi Yamamoto
2 Daniel Bateman
3 Maurycy Kaczor
3 Michael Ng

15-17 m.:

1 Kazuki Tomokiyo
2 David Bryce
3 Mathis Rocher
3 Nathaniel Marshall

Connie Angel kovos dvasios apdovanojimas:
Johichi Nagahara

/A. Geglis, D. Sutkus

Rašyti komentarą