Naujienos

Seminaras Klaipėdoje:

prieš 9 metus · žymos: , ,

Sausio 14-15 dienomis Klaipėdoje vyko kendo seminaras. Jame dalyvavo entuziastai iš Klaipėdos, Kretingos, Palangos bei Šiaulių. Susirinkusius mokė vieno iš LKA klubų – “Vilniaus kendo centro” vadovas G. Amkoladze, asistavo jaunas gabus to paties klubo kendoka M. Bogdanovas.

G. Amkoladze apie renginį: “…trys treniruotes davė susirinkusiems daug naujų žinių. Nors technika dar šlubuoja, tačiau ryžto ir kiai tikrai netrūksta. Seminaro eigoje buvo paaiškintos svarbios temos kaip etiketas, taisyklingi kirčiai, suburi ir kojų darbas. Likau sužavėtas jų noru pažinti bei gilintis į kendo. Klausimų buvo daug ir be galo smulkūs. Matau daug perspektyvų netolimoje ateityje šiam jaunam, besiformuojančiam Kendo klubui.”

Tai jau nebe pirmas kartas, kai asociacijos atstovai padeda uostamiestyje susibūrusiems kardo meno entuziastams. Būtent nuo entuziazmo visi iš pradėjome. Jis yra svarbiausia pradinė varomoji jėga, o patirtis yra laiko klausimas.

Dažnai patirtis auga nepastebimai. Tačiau sulyginus buvusių ir dabartinio seminarų nuotraukas, matosi gana ryškūs dalyvių išvaizdos, laikysenos pokyčiai. Tai rodo  rimtėjantį požiūrį į kendo. Tad Alanui ir kitiems kolegoms linkime eiti šiuo keliu ir nesustoti.

/LKA info

Komentarai (4)

 • Aurelijus prieš 9 metus rašė:

  Smagu. Vasara vykstan prie juros bus galima ekipuote isimesti ir padirbeti su bendraminciais.

 • Gerardas Rukas prieš 9 metus rašė:

  Dziugu ir malonu matyti gausejancias Lietuvos kendoku gretas.

 • alanas prieš 9 metus rašė:

  Lauksim, jej ka del nakvynes nesijaudinkit pas mane didelis namas :D

 • Alanas prieš 9 metus rašė:

  Kendo Klaipėdoje 867127272

Rašyti komentarą