Naujienos

Vilnius, Kaunas, Klaipėda = KENDO

prieš 9 metus · žymos: , , ,

E. Indra, Kaunas: Šeštadienį, vasario ketvirtą dieną, mūsų Aikido, Kendo ir Iaido klube Aikishuren dojo įvyko vienos dienos seminaras, vedamas VKC vadovo G. Amkoladze. Renginys vyko kelių Klaipėdos Kendo entuziastų ir jų vadovo Alano iniciatyva, kurie nežiūrint sunkių oro sąlygų vakarų Lietuvoje atvyko į Kauną dar penktadienio vakare ir sudalyvavo eilinėje klubo treniruotėje kartu su mūsų klubo kendokomis. Šeštadienį atvyko Vilniaus Kendo centro vadovas G. Amkoladze (II dan Kendo, Lietuvos Nacionalinės Kendo rinktinės narys) kartu su vienu savo auklėtiniu.

G. Amkoladze, Vilnius: Iš viso  nedidelėje salėje susirinko apie 10 besitreniruojančių klaipėdiečių, kauniečių ir vilniečių.
3 intensyvios treniruotės po 1.40 val. su minimaliom pertraukom… Tempas tikrai pamišęs, tačiau vidinis noras pažinti ir įsigilinti buvo stipresnis.
Už salės ribų žmonės girdėjo, kad darome kendo, o ne ką kita. Akyse matėsi, kad kuo sunkesni pratimai, tuo daugiau buvo noro juos daryti.
Pagaliau atsirado dvasia ir padorus kiai. Susitikimas davė daug naujų žinių  pradedantiesiems žengti kardo keliu. Ištaisytos pagrindinės klaidos (taipogi ir rei-gi).
Tikiuosi, tokie susitikimai bus žymiai dažnesni, nes trys tokios treniruotės gali atstoti 3 mėnesių savarankišką praktiką.

A. Bogužas, Klaipėda: Pirmoji šiais metais Klaipėdos kendo klubo išvyka į Kauną. Vykome keturiese, esame labai dėkingi Edgarui už labai malonų priėmimą savo klube. Nors kelionė buvo labai sunki patekome į didelę pūgą, bet spėjome į vakarinę treniruotę. Kelionė buvo verta pastangų, gavome galimybę pagilinti žinias, Edgaras labai išsamiai paaiškino bazines technikas, treniruotės vedimo sandarą, katu atlikimo svarbą. Antrą treniruočių dieną prie mūsų prisijungė G. Amkoladze. Tūkstančiai men, kote, do poto kote men, kote do, men do ir t.t. Visiems buvo tikrai smagi kelionė. Nekantriai laukiame Edgaro šio mėnesio paskutinį savaitgalį mūsų kendo klube.

Rašyti komentarą