Naujienos

Du turnyrai. Trys kendokos… DAUG PERGALIŲ!

prieš 9 metus
Graži žiemos pabaigos ir pavasario pradžios pergalių puokštė!

Mūsų senbuvis Mindaugas Sakalauskas dalyvavo tarptautiniame Cassovia Cup 2012 kendo turnyre  Košicėje. Renginį organizavo Slovakijos kendo federacija. Varžybos buvo įtrauktos į Japonijos pasiuntinybės organizuotą japonų kultūros mėnesio programą.
Dalyvavo gausus būrys paties įvairiausio amžiaus kendokų: jaunimas buvo suskirstytas net į tris amžiaus pogrupius. Suaugusieji (vyrai ir moterys) kovojo atskirai. Taip pat vyko ir komandinės varžybos. Vyriausias teisėjas buvo vengras T. Barany (VI danas, renshi), viešėjęs per paskutinį Lietuvos kendo čempionatą.
Mindaugas, kovojęs su “Trijėgos” zekkenu, užėmė trečiąją vietą individualiose varžybose ir antrąją komandinese. Komanda buvo jungtinė su vengrais. Mindaugas padėjo teisėjauti per varžybas, taip pat su Tiboru Baraniu vieną treniruotę treniravosi Budapešte.
Viktorija Plaksijenko (“Trijėga KenYuKai”)praneša iš D. Britanijos:
University Taikai yra kasmetinės britų  studentų varžybos, jas pasikeisdami rengia universitetai. Šiais metais varžybos buvo organizuojamos Glasgo universiteto kendo klubo ir vyko Glasge. Dalyvavo apie 10 universitetų komandų.
Būtinas kriterijus dalyvaujantiems yra studento pažymejimas. Varžybų pogrupiai:
-Moterų individualios,
-Vyrų kyu individualios,
-Vyrų dan individualios,
-Komandinės Kyu,
-Komandines bendros.
Aš užėmiau  3 vietą moterų pogrupyje kartu su Alicia Bingcin Li, (antrą vietą laimėjo Rina Morinaka ir pirmą vietą -  Sakiko Niwa).
Vyru kyu individualiose varžybose Alesis Novik is VU kendo klubo (šiuo metu besimokantis Edinburge) užėmė trečiąją vietą.
Beje, vyrų Dan varžybose pirmą vietą iškovojo Kasper Yearwood iš Glasgo universiteto. Komandinėse kyu pirmą vietą paėmė UCL2 komanda, komandinėse bendrose pirmąją vietą -  Glasgow uni komanda, o antrąją vietą – UCL1, kurioje buvau ir aš. Komados sudėtis: Tom Chick, Viktorija Plaksijenko, Joshua Low, Neil Moore, Emily Knight.
Sveikiname Mindaugą, Viktoriją ir Alesį su pergalėmis! Džiaugiamė kartu su jumis!
/LKA info

Rašyti komentarą