Naujienos

Riga Kendo Open – kaip visada gerai

prieš 9 metus

Praėjusį savaitgalį Rygoje vyko Latvijos kendo federacijos organizuotos atviros kendo varžybos.

Riga Kendo Open kasmet suartina pabaltijo šalių kendo gerbėjus iš oficialių Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Suomijos kendo organizacijų. Kyu ir dan lygio varžybose, bendrose treniruotėse ir atestacijose dalyvavo visų esamų LKA klubų (VUKK, AikiShuren, VKC, Trijėga KenYuKai, LKKK) atstovai.

Renginiui vadovavo suomių sensėjai, ne kartą buvę Rygoje, o taip pat teisėjavę ir viename iš Lietuvos nacionalinių kendo čempionatų – M. Frey ir M. Salonen.

Trumpa mūsų rezultatų suvestinė pagal AikiShuren dojo vadovo E. Indros atsiųstą pranešimą:

Šeštadienį vyko dvejos individualios varžybos-kyu ir dan. Kyu varžybų taurę laimėjo Petras Kazlauskas (AikiShuren dojo, Kaunas). Kyu varžybų prizininkai dalyvavo ir dan varžybose. Jas laimėjo Akseli Korhonen-Suomijos Nacionalinės Kendo rinktinės narys, Europos vicečempionas. Mjr. Aurelijus Motiejūnas (Lietuvos kariuomenės kendo klubas) užėmė trečią vietą. Taip pat Petras dan varžybose gavo kovos dvasios prizą.


Sekmadienį vyko komandinės universitetų varžybos. Šiose varžybose dvi lietuvių komandos (“Vilnius” – K. Belazaras, M. Maciulevičius ir G. Amkoladze ir “Kaunas” – A. Motiejūnas, P. Kazlauskas ir E. Indra) pasidalino trečiąją vietą.  A. Motiejūnas taip pat gavo kovos dvasios prizą. Sekmadienį vyko ir kyu atestacijos, kuriose P. Kazlauskas išlaikė tarptautinius kriterijus atitinkantį I kyu.

Sveikiname visus!

/LKA info

Komentarai (3)

Rašyti komentarą