Naujienos

DĖMESIO!!!

prieš 8 metus

Artėjant V Vilniaus TaiKai renginiams (seminarai, varžybos, atestacijos) netrūksta administravimo darbų.


Jei jūs esate praktikuojantis kendoka iš kurio nors asociacijai priklausančio klubo ir planuojate dalyvauti savaitgalio renginiuose, prašytume:

  • galutinai apsispręsti, keliose renginio dienose (1-2-3) dalyvausite ir registruotis.
  • Jei dalyvausite varžybose, praneškite apie tai savo klubo vadovui. Tas padės sudarant dalyvių ir komandų sąrašus bei “varžybų medį”. Burtai eiliškumui nustatyti bus ištraukti vėliausiai penktadienį.
  • Atestacijos vyks I-III dan lygyje. Pretendentai turi turėti savo klubo vadovo teikimus.

Šie individualūs parengiamieji darbai turėtų būti užbaigti iki spalio 25 d. (ketvirtadienis) vidurdienio.Primename, kad elektroninės registracijos formą galite rasti ČIA. Vėliau elektroninė registracija bus stabdoma.

  • Nedalyvaujantys varžybose gali prisidėti prie savanorystės programos.  Veiklos pobūdis – pagalba administruojant varžybas (laiko matavimas, rezultatų fiksavimas ir skelbimas, ir pan.). Susidomėję ir galintys padėti rašykite šį projektą koordinuojančiam VU kendo klubui: nebulagleam@gmail.com
  • Turintys transportą ir galintys prisidėti prie logistinio aprūpinimo prieš renginį ir jo metu, prašom susisiekti su LKA renginių organizatoriumi: event-manager@kendo-lka.lt .

Rašyti komentarą