Naujienos

Kendo Panevėžyje!

prieš 8 metus

Džiugi žinia kariams ir ne tik!

Nuo spalio 17 d. Panevėžyje, Karaliaus Mindaugo batalione pradėtos kendo treniruotės. Treneris: mjr. A.Motiejūnas.

A. Motiejūnas šiuo kovos menu pradėjo užsiiminėti prieš šešeris metus Vilniuje, “Trijėgos” klube. Prieš tai praktikavo karate kyokushinkai. Kiek vėliau, pasikeitus tarnybos vietai, dažnai atvažiuodavo į Vilnių gauti žinių, taip pat treniravosi “AikiShuren dojo” Kaune. Daug dirbo savarankiškai, tame tarpe ir misijos Afganistane metu. Šiuo metu yra Lietuvos kariuomenės kendo klubo (LKKK)  vadovas.

LKKK  šiuo metu yra vienintelis kendo klubas, vienijantis Lietuvos karius. Jo struktūra, metodikos ir atestacijų lygis atitinka tarptautinius kendo kovos meno standartus.

Iki šiol LKKK nariai dėl tarnybos specifikos treniravosi decentralizuotai, pasirinkdami artimiausią Lietuvos kendo asociacijos klubą. Dabar klubas turi ir savą vietą užsiėmimams.

Neabejotina, kad užsiėmimai ne tik prisidės prie kardo meno sklaidos, bet pasitarnaus papildomiems ryšiams tarp kariuomenės ir visuomenės.

Susidomėję kariai ir/arba jų šeimų nariai kviečiami kreiptis ir registruotis MMPB S5 skyriuje arba susisiekti tiesiogiai e-paštu: aurelijus@hotmail.com .

/LKA info

Rašyti komentarą