Naujienos

“Verslo pusryčiuose” su Vilniaus meru

prieš 8 metus

Jau tradiciniais tapusių “verslo pusryčių” metu Vilniaus meras ne kartą diskutavo rūpimais klausimais su įvairiais energetikos, kultūros, turizmo ir kt. sričių atstovais. Šįkart pusryčiai ir rytmetinės diskusijos buvo skirti sportui ir sveikatingumui.

Kartu dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės atstovai:  Vilniaus miesto mero patarėjas sporto klausimais; miesto savivaldybės  Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktoriaus pavaduotoja kultūrai ir sportui; miesto savivaldybės Sporto skyriaus vyriausioji specialistė. Į susitikimą atvyko Sporto komiteto LR Seime narys  Ž. Šilgalis.

Pusryčių metu pasikalbėjome apie jau praėjusią “Vilniaus sporto mugę 2012”- tokio pobūdžio renginių naudingumą, mugės lankytojų susidomėjimą siūlytais sporto užsiėmimais praėjus mugei.

Oficialesnėje dalyje aptartos bendros problemos: jaunimo užimtumas,  mažesnių sporto klubų padėtis Vilniaus mieste, renginių kuravimo ir viešinimo problematika. Taip pat buvo supažindinta su galimybėmis pretenduoti į savivaldybės bei fondų skiriamas lėšas, erdves rengti turnyrams ir pan.

Galiausiai skirtingų sporto ir sveikatingumo rūšių atstovai turėjo progą tiesiog susitikti ir pabendrauti tarpusavyje.

Renginį organizavę savivaldybės atstovai, VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius M. Paulauskas ir jo komanda tikisi, kad galbūt kai kuriems pavyko atrasti svarbius atsakymus į užduotus klausimus, visus paragino bendrauti, bendradarbiauti ir realizuoti geras idėjas!

/LKA info

Rašyti komentarą