Naujienos

“Adventur” lankytojai stebėjo kendo pasirodymą

VšĮ “sveikas miestas” ir Vilniaus savivaldybės iniciatyva Litexpo parodų rūmuose praėjo įdomus renginys, kurio tikslas – aktyvi veikla, sveikatingumas, kelionės.

Savo mylimas veiklas viešai pristatė daugybė organizacijų. Lankytojai tikrai galėjo pasirinkti naujus kelionių maršrutus, turistinius objektus, artimiau susipažinti su iki tol nematytomis aktyvumo rūšimis.

Atskiro dėmesio susilaukė kovos menų programos.

Iškart po pietų scenoje buvo rodomas kendo kovos menas – nuo pradmenų iki laisvos kovos.

Gausiam žiūrovų būriui bendrai buvo pristatyta kendo apranga, etiketas,  mokuso – susikaupimas prieš tradicinę japonų kovos menų praktiką.

Pati demonstracija buvo sudaryta iš kelių dalių. Iaido technikas demonstravo AikiShuren dojo klubo atstovas, dėl kelių minučių atvykęs į Vilnių iš Kauno. Publika neliko abejinga tikro kardo žavesiui…

Kendo katas rodė “Trijėga KenYuKai” ir Lietuvos kariuomenės kendo  klubai. VU kendo klubas paantrino, supažindindami žiūrovus su bazinėmis kendo technikomis, atliekamomis mediniais kardais.

Galiausiai pasirodymą užbaigė šarvuotų kendokų technikos ir laisva kova. Jas rodė “Vilniaus kendo centro” ir “Trijėga KenYuKai” dojo nariai.

Reikia pasakyti, kad paviljono grindų danga neleido kovoti taip dinamiškai, kaip ant medinių salės grindų, tačiau dvikova susilaukė nemažai fotografų dėmesio.

Norėtųsi padėkoti renginio organizatoriams, dalyviams ir visiems susirinkusiems už gerą popietę.

Rašyti komentarą