Naujienos

VII – ojo Lietuvos Nacionalinio kendo čempionato rezultatai.

prieš 6 metus

Ką tik praėjo svarbiausias metų kendo  renginys – Lietuvos Nacionalinis kendo čempionatas, kuris vyko jau septintą kartą. Šį nuostabų kendo savaitgalį Lietuvos kendokos praleido Gen. J. Žemaičio Lietuvos karo akademijoje mažajame sporto komplekse. Čempionato dalyviams garbę suteikė renginį aplankiusi Japonijos ambasadorė Lietuvoje, Jos Ekscelencija Kazuko Shiraishi, kuri stebėjo visų rungčių finalines kovas, bei dalyvavo prizų įteikime ir turnyro uždarymo ceremonijoje.
Tradiciškai, vyko ne tik varžybos, bet ir kendo seminarai, bendros treniruotės ir mokomųjų, bei meistriškumo laipsnių atestacijos. Šiais metais turnyrui  teisėjauti, buvo pakvieti šie kendo meistrai:
Mikko Salonen, 7 dan, Suomija:
Suzanna Porevuo, 6 dan, Suomija;
Izumiko Le Moign, 6 dan, Japonija;
Satoshi Myiamura, 5 dan, Japonija;
Jaroslaw Wolny, 5 dan, Lenkija;
Gerardas Rukas, 4 dan Lietuva.
Visam renginiui vadovavo, penktadienio ir sekmadienio kendo seminarus vedė Mikko Salonen, kuris taip pat vadovavo ir meistriškumo laipsnių dan atestacinei komisijai. Mokomųjų kyu laipsnių egzaminų komisiją sudarė Gerardas rukas, 4 dan, Mindaugas Sakalauskas, 3 dan, ir Martynas Pravilonis, 3 dan.
Taigi, VII-ojo Lietuvos Nacionalinio kendo čempionato rezultatai:
Vyrų Kyu rungtis:
Pimą vietą iškovojo Alanas Bogužas(KKC), antrąją  Stasys Križanauskas(VKC), trečią vietą pasidalino Mindaugas Večkys ir Albinas Rekus (Aikishuren Dojo, Kaunas).

Moterų rungtis:
Pirmoji vieta -  Viktorija Plaksijenko, antroji -  Mona Jančytė (“Trijėga” ), trečiosios -  Martyna Stašytė ir  Dignė Jurkevičiūtė(VUKK).

Vyrų Dan rungtis:
Pirmasis buvo Mindaugas Sakalauskas(VUKK), antrasis – Marius Tomaševičius(VUKK), treti buvo Mykolas Maciulevičius ir Kastytis Belazaras (abu iš VUKK).

Vyrų komandinėje rungtyje nenugalima buvo VUKK2 komanda (Mindaugas Sakalauskas, Kastytis Belazaras, Raminta Girdzijauskaitė), antrąją vietą iškovojo VUKK1 komanda  (Edvardas Karlo, Marius Tomaševičius, Mykolas Maciulevičius), treti buvo VKC komanda (Stasys Križanauskas, Ramunas Butkus, Gia Amkoladze) ir Aikishuren dojo komanda (Albinas Rekus, Edgaras Indra, Martas Ambraziūnas).
Sekmadienį vykusių kyu ir dan atestacijų rezultatai:
Mokomieji kyu laipsniai
Šeštus kyu išlaikė Gediminas Čerškus (VUKK), Jaroslav Savicki (VKC), Arnoldas Seliuginas (KKC),  Lukas Staponkus (KKC);
Penktą kyu išlaikė Dignė Jurkevičiūtė (VUKK);
Ketvirtus kyu išlaikė Martyna Stašytė (VUKK), Raminta Girdzijauskaitė (VUKK), Ieva Miagkovaitė (VUKK);
Antrus kyu išlaikė Mindaugas Večkys (Aikishuren dojo) ir Vitoldas Vaičiūnas (KKC);
Pirmą kyu išlaikė Alanas Bogužas (KKC).
Meistriškumo dan laipsniai
Nuo šiol pirmi danai yra Vytenis Almonaitis (VUKK) ir Marius Tomaševičius (VUKK), Mona Jančytė (Trijėga kenyukai), Martas Ambraziūnas (Aikishuren dojo) ir Albinas rekus (Aikishuren dojo);
Antri daną išlaikė Aurimas Budnikas;
Trečias daną išlaikė Gia Amkoladze (VKC).

Sveikiname visus!

Edgaras Indra

Rašyti komentarą